O mnie


Skąd się wziął blog Karolina Dziś Serwuje?
Gotuję już od kilku lat, ale wciąż poznaję nowe smaki oraz zdobywam nowe umiejętności w kuchni. Na początku roku 2012 stwierdziłam, że nadszedł najwyższy czas, aby pokazać, co potrafię i czego się nauczyłam. Wtedy zaczęłam prezentować swoje przepisy na Facebook'u. Po niedługim czasie zdecydowałam się pójść o krok dalej i założyć blog - Karolina Dziś Serwuje, który jest teraz do Waszej dyspozycji.


Prezentuję Wam potrawy, które sama przyrządzam z własnych przepisów lub serwuję moją wersję tych już znanych. Często też sięgam po najbardziej znane potrawy z wybranej strony świata takie, jak japońskie sushi, hiszpańska paella czy grecka musaka. Zawsze jestem gotowa na nowe wyzwania. Bardzo się staram, aby było ciekawie, smacznie i kolorowo.


Uwielbiam włoską kuchnię: makarony, pizze, sałatki, mięsa, zupy, owoce morza, jest to bardzo bogata kuchnia, a jednocześnie większość potraw przyrządza się szybko i łatwo. Lubię też bardzo kuchnię meksykańską, grecką, hiszpańską, amerykańską, azjatycką (chińską, hinduską, japońską, tajską) i francuską (zwłaszcza naleśniki i zupy kremy). Oczywiście smakuje mi też bardzo nasze polskie pyszne jedzenie. Zdarza mi się także eksperymentować w kuchni, co na pewno zauważycie wielu moich przepisach ;) Mam nadzieję, że uda mi się pokazać Wam większość potraw z moich ulubionych kuchni świata, a także te, które sama stworzyłam oraz że zachęci to Was do próbowania i gotowania razem ze mną.

Dzielcie się ze mną Waszymi wersjami moich przepisów, przesyłajcie swoje uwagi i pomysły na kolejne posty!
Blog ma również fanpage na Facebook'u www.facebook.com/karolinadzisserwuje Tutaj dzieje się najwięcej.

Znajdziecie mnie także na Twitterze i Instagramie oraz paru innych social media, wszystkie mają swoje odsyłacze na blogu.

Moje motto to: 'Gotowanie sprawia mi ogromną przyjemność, a świadomość, że to, co przyrządzam smakuje innym, jeszcze większą.' Zapraszam!Do pobrania: