11 maja 2014

Episode 91: Karolina Dziś Serwuje - Owocowe Kostki Lodu

Owocowe Kostki Lodu

Przedstawiam Wam prosty przepis na urozmaicenie Waszych drinków. Jest tak prosty, że nie można nie spróbować, zwłaszcza, że zbliżają się wakacje i każdy sposób na ochłodę będzie w cenie ;) Owocowe kostki lodu, to rzecz, którą każdy może przygotować, a do tego robią niesamowite wrażenie estetyczne, jak i smakowe.


Składniki:

- truskawki
- limonki
- cytryny
- winogrona
- mandarynki

Sposób przygotowania:

Kto z nas nie lubi chłodnego szampana..? Pewnie niewielu, a do tego szampan z truskawką to coś pysznego! Chcecie mieć dwa w jednym? To zamroźcie truskawki w całości razem z szypułką, a kiedy będziecie mieć ochotę na szampana, wystarczy dodać do kieliszka dwie zamrożone truskawki i gotowe. Wygląda to pięknie, smakuje bosko... :)

A ile razy piliście drinka z lodem i z cytryną? A może zamiast rozwadniać sobie koktajl zamrożoną wodą, użyć mojego sposobu, który zarówno schłodzi i doda smaku? Zamroźcie cząstki cytryny lub limonki (najlepiej ćwiartki) i kiedy będziecie mieli ochotę na chłodny napój, a nawet zwykłą wodę mineralną, wyjmijcie swoje zamrożone cytrusy i wrzućcie je do szklanki.

To samo możecie robić z innymi owocami, takimi jak winogrona, mandarynki, grejpfruty... Proste? Proste :)
                                                                                                                                 © All rights reserved