Konkursy

Zakończone konkursy:


Ryby – pozycja obowiązkowa w zdrowej diecie!
– Zainspiruj się wiosną z Graal®!

Razem z wiosną pojawiają się plany – zmiana nawyków żywieniowych na lepsze i zwiększenie aktywności fizycznej, które sprawią, że będziemy pełni sił i pozytywnej energii. Nie bez wpływu jest chęć poprawienia swojej kondycji i sylwetki, wszak nadchodzą ciepłe dni, kiedy chowamy zimową odzież w głąb szafy oraz odsłaniamy ciało. Należy jednak podchodzić do planów, zwłaszcza tych dietetycznych, z umiarem. W codziennym menu nie może zabraknąć zdrowych tłuszczów oraz białka – ich idealnym źródłem są łatwo dostępne i pyszne ryby Graal®.

Ryby to jeden z kluczowych elementów zdrowej diety. Wpływają pozytywnie na cały organizm człowieka, ponieważ w składzie zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały i wiele ważnych pierwiastków. Jest to także dobra alternatywa dla białego i czerwonego mięsa, równie smaczna i łatwa w przygotowaniu. Graal® podpowiada, jakie ryby najlepiej wybrać i dlaczego warto je jeść.

Zainspiruj się wiosną z Graal® i wygraj rower – KONKURS

Chcąc zainspirować Polki i Polaków do zdrowego stylu życia i włączenia produktów rybnych do codziennej diety, Graal postanowił przeprowadzić konkurs „Zainspiruj się wiosną
z Graal®”. Co tydzień, przez 9 odsłon konkursu, można wygrać rower i karty upominkowe na sportowe zakupy w sieci sklepów Decathlon. Aby wziąć w nim udział, należy kupić produkt objęty promocją (czyli wszystkie Salatino marki Graal, wszystkie tuńczyki marki Graal, wszystkie filety z makreli marki Graal) zachować paragon i dokończyć zdanie konkursowe: „Graal wiosną inspiruje mnie do…”Zgłosić się do konkursu można zarówno za pośrednictwem formularza konkursowego: graal.pl/konkurs jak i wysyłając sms* w następujący sposób: „graal.numerparagonu.odpowiedź” pod numer 4321. Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej: graal.pl/konkurs. Konkurs rozpoczyna się już 1 marca i będzie trwał do 30 kwietnia 2016 roku.


*koszt sms wg taryfy operatora. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatkowy Konkurs z Chrrrup! 

Czas ogłosić zwycięzców OSTATKOWEGO KONKURSU Z CHRRRUP :) Wybór nie był łatwy, możecie mi wierzyć. Wszyscy bardzo się postarali, zarówno przy pracy na zdjęciami, jak i odpowiedziami. Gratuluję pomysłowości i odwagi wszystkim uczestnikom! Jesteście niesamowici! :) <3

A teraz nasi zwycięzcy :)
Serdecznie gratuluję Pani Beacie Pisera i jej synkowi, za wspaniałe zdjęcie i wiersz, w które włożyli mnóstwo pracy :)
Gratuluję szalonemu naukowcowi, Panu Aleksandrowi Jovanovicowi, za najzabawniejsze zdjęcie i naukowe podejście do czekolady ;)
Gratuluję Pani Mirosławie Wawrzyniak, za talent pisarski, odwagę i szczere oddanie czekoladzie ;)

Zwycięzców proszę o przesłanie jak najszybciej swoich danych korespondencyjnych na adres e-mail karolinadzisserwuje@gmail.com.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, jesteśmy pewni, że czekolada od Wedla umiliła Państwu zadanie :) Karolina Dziś Serwuje oraz E. Wedel

‪#‎konkurszChrrrup‬ ‪#‎Konkurs‬ ‪#‎nagrody‬ ‪#‎KarolinaDziśSerwuje‬ ‪#‎EWedel‬ ‪#‎Wedel‬ ‪#‎czekolada‬ ‪#‎słodkości‬ ‪#‎słodycze‬


E.Wedel zaskakuje chrrrupiącymi czekoladami z owocowymi cząsteczkami. 
Przygotuj się na prawdziwą eksplozję smaków!

Wedel dla wszystkich fanów na słodki początek Nowego Roku przygotował prawdziwą niespodziankę. Są to tabliczki o niezwykle oryginalnych smakach, które stanowią połączenie najlepszej wedlowskiej czekolady (białej, gorzkiej lub mlecznej), chrupków oraz cząstek egzotycznych owoców. To zestawienie idealne, które teraz możesz sobie chrrrupnąć i Ty!

Chrrrupiące czekolady są dostępne w trzech pysznych odsłonach. Stanowią one doskonałą przekąskę dla miłośników czekolady i egzotycznych owoców. Pierwsza z nich to połączenie białej czekolady, chrupków i cząsteczek mango. Ci, którzy preferują gorzką czekoladę, z pewnością będą chcieli spróbować wersji z chrupkami i cząstkami owocowymi grejpfruta. Trzecia propozycja to połączenie smaku cząstek pomarańczy z mleczną czekoladą oraz chrupiącymi dodatkami.


Regulamin Konkursu

§ 1 
Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady przeprowadzania Konkursu pod nazwą „Ostatkowy Konkurs z Chrrup” (w dalszej cześć zwany „Konkursem”).
2. Organizatorem Akcji jest blog Karolina Dziś Serwuje 
3. Obsługę techniczną Akcji będzie prowadziła 24/7Communication Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-236) przy ulicy Świętojerskiej 5/7, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000037818, NIP: 118-15-75-985, kapitał zakładowy: 50 000 zł (Koordynator), działająca na zlecenie E.Wedel.
4. Celem Konkursu jest wyłonienie trzech najciekawszych zdjęć z dowolnym produktem E.Wedel wraz z odpowiedzią na pytanie „Co uwielbiasz w czekoladzie?”.
5. Konkurs prowadzony jest poprzez stronę internetową pod adresem www.karolinadzisserwuje.blogspot.com (zwana w dalszej części „Stroną WWW”).
6. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie konsumenci i w rozumieniu prawa, posiadający adres do doręczeń na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i pełną zdolność do czynności prawnych (zwani w dalszej części „Uczestnikami”).
7. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu i zobowiązaniem do przestrzegania jego postanowień.
8. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem przez Uczestnika zgody na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora, będącego administratorem danych osobowych w rozumieniu, w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883)
9. Organizator informuje, iż dane osobowe Uczestników, uzyskane w trakcie trwania Konkursu, będą przetwarzane wyłącznie w związku z przeprowadzeniem Konkursu, a ich podanie jest niezbędne do udziału w Konkursie, przede wszystkim do przyznania i wydania nagród.
10. Uczestnik ma prawo do wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

§ 2
Przebieg konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się dnia 31 stycznia 2016 r. i trwa do dnia 10 lutego 2016 r.
2. W trakcie trwania konkursu Organizator opublikuje na stronie WWW post dotyczący Konkursu.
3. Organizator nagrodzi 3 osoby, które prześlą najciekawsze zdjęcie przedstawiające Uczestnika lub inną bliską mu osobę, czy zwierzaka, z wybranym produktem E.Wedel oraz odpowiedzą na pytanie „Co uwielbiasz w czekoladzie?” i umieszczą zarówno zdjęcie, jak i odpowiedź w komentarzu pod wpisem konkursowym na fanpage’u bloga na Facebook’u www.facebook.com/KarolinaDzisSerwuje lub wyślą je drogą elektroniczną na adres karolinadzisserwuje@gmail.com. Wartość jednego zestawu wynosi 200 zł (dwieście złotych).
4. Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrodę (zwaną w dalszej części „Nagrodą Główną”) składającą się z nagród rzeczowych:
a) torby
b) t-shirtu
c) wyciskarki do cytrusów
d) 3 czekolad Chrrrup
e) proszku do obsypywania się
5. Nagroda jest niepodzielna. Rezygnacja przez Zwycięzcę Konkursu z któregokolwiek z elementów Nagrody Głównej jest równoznaczna z rezygnacją z pozostałych.
6. Zwycięzca w przypadku, gdy zaistnieje taki obowiązek zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 roku (Dz.U. nr 14 poz. 176 z 2000 r.), po otrzymaniu Nagród obliczy, pobierze i odprowadzi do właściwego Urzędu Skarbowego zryczałtowany podatek dochodowy od wartości Nagrody w wysokości 10%.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu,
2.6.1. podania błędnych danych,
2.6.2. nie podjęcia wysłanej paczki w terminie.
8. Nagroda zostanie dostarczona przez Organizatora za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.
9. Nagrody zostaną wysłane w terminie 30 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 3
Postępowanie reklamacyjne

1. Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez Uczestników drogą e-mailową na adres: karolinadzisserwuje@gmail.com. W tytule wiadomości należy napisać: „Konkurs z Chrrrup” – reklamacja. Wiadomość e-mailowa może być wysłana w terminie od dnia rozpoczęcia Konkursu, jednakże nie później niż do dnia 11 lutego 2016 r.
2. O zachowaniu terminu zgłoszenia reklamacji decyduje data wysłania wiadomości email.
3. Reklamacja powinna zawierać żądanie określonego zachowania się przez Organizatora. Reklamujący zobowiązany jest wraz z reklamacją przytoczyć wszystkie okoliczności faktyczne bądź prawne uzasadniające żądanie.
4. Złożone reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora niezwłocznie, jednakże nie później niż w terminie 7 (siedmiu) dni roboczych od daty otrzymania reklamacji. Przy rozpoznawaniu reklamacji Organizator opiera się na treści Regulaminu oraz przepisach kodeksu cywilnego.
5. Zainteresowani zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji e-mailem najpóźniej w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od daty rozpatrzenia reklamacji.


§4
Postanowienia końcowe

1. Regulamin Konkursu dostępny jest na Stronie WWW konkursu.
2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny pod warunkiem, że wprowadzone zmiany nie naruszą praw nabytych przez Uczestników w toku Konkursu.
3. Zmiany Regulaminu publikowane będą na Stronie WWW i wchodzą w życie z dniem publikacji.
4. Zgłoszenia do Konkursu nie spełniające wymogów określonych w Regulaminie, tj.: zgłoszenia niepełne, przerwane, zawieszone, zniekształcone, nienależytej jakości lub o takich parametrach technicznych, które uniemożliwiają lub istotnie utrudniają ich czytelność, możliwość weryfikacji umieszczonych na nim danych bądź opublikowane drukiem są nieważne i zostaną wykluczone z Konkursu, o czym uczestnik zostanie poinformowany w drodze mailowej.
5. Organizator ma prawo w każdym momencie trwania Konkursu wykluczyć z udziału w Konkursie Uczestnika (w tym odmówić mu przyznania nagrody), w stosunku do którego powziął uzasadnione podejrzenie o działania sprzeczne z Regulaminem.
6. Wszelkie informacje o Konkursie dostępne w materiałach reklamowo-promocyjnych mają charakter jedynie informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia Regulaminu.